KOMUNIA Jest 185 produktów.

per page
 • 69,00 zł

  HOSTIA NA KOMUNIĘ L WYMIARY: WYSOKOŚĆ: ok.50 cm ŚREDNICA: ok.34 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 49,00 zł

  HOSTIA NA KOMUNIĘ M WYMIARY: WYSOKOŚĆ: ok.30 cm ŚREDNICA: ok.20 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 38,00 zł

  HOSTIA NA KOMUNIĘ L WYMIARY: WYSOKOŚĆ: ok.50 cm ŚREDNICA: ok.25 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 36,00 zł

  HOSTIA NA KOMUNIĘ M WYMIARY: WYSOKOŚĆ: ok.30 cm ŚREDNICA: ok.15 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 12,60 zł

  HOSTIA NA KOMUNIĘ S WYMIARY: WYSOKOŚĆ: ok.18 cm ŚREDNICA: ok.9 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 48,00 zł

  HOSTIA W OKRĘGU L WYMIARY: ŚREDNICA: ok.39 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 16,80 zł

  HOSTIA W OKRĘGU M WYMIARY: ŚREDNICA: ok.20 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 6,60 zł

  HOSTIA W OKRĘGU S WYMIARY: ŚREDNICA: ok.9 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 49,00 zł

  HOSTIA DREWNIANA WYMIARY: ŚREDNICA: ok.30 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 27,00 zł

  HOSTIA W OKRĘGU WYMIARY: ŚREDNICA: ok.15 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 6,30 zł

  HOSTIA W OKRĘGU S WYMIARY: ŚREDNICA: ok.9,5 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 18,00 zł

  HOSTIA W OKRĘGU M WYMIARY: ŚREDNICA: ok.20 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 48,60 zł

  HOSTIA W OKRĘGU L WYMIARY: ŚREDNICA: ok.40 cm MATERIAŁ: drewno KOLOR: naturalne drewno Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 49,70 zł

  ANIOŁ CERAMICZNY L WYMIARY: ok.12,5x7,5x22 cm KOLOR: złoty, biały MATERIAŁ: ceramika Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 49,70 zł

  ANIOŁ CERAMICZNY L WYMIARY: ok.12,5x7,5x22 cm KOLOR: złoty MATERIAŁ: ceramika Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 29,10 zł

  ANIOŁ CERAMICZNY WYMIARY: ok.10x5,5x16 cm KOLOR: złoty MATERIAŁ: ceramika Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 70,00 zł

  WIANEK PANIEŃSKI WYMIARY: OBWÓD: 25 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: różowy, zielony Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE.

  W magazynie
 • 115,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, kremowy, niebieski Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE.

  W magazynie
 • 145,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, zielony, kremowy Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE.

  W magazynie
 • 150,00 zł

  WIANEK PANIEŃSKI WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: żółty, różowy, zielony, kremowy Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE...

  W magazynie
 • 80,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, zielony, niebieski Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE.

  W magazynie
 • 100,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, różowy, zielony, kremowy Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE...

  W magazynie
 • 75,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, różowy, zielony Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE.

  W magazynie
 • 80,00 zł

  WIANEK KOMUNIJNY WYMIARY: OBWÓD: 50 cm (do regulacji) MATERIAŁ: tworzywo sztuczne KOLOR: biały, różowy, pomarańczowy, kremowy Cena dotyczy jednej sztuki, tak jak na zdjęciu obok. Ze względu ręczne wykonanie układ czy rodzaj ozdób i dodatków może się nieco różnić od zdjęć. Zawsze jednak zostaje zachowany styl i kolorystyka. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE...

  W magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 185 produktów