PODUSZKI OZDOBNE Jest 38 produktów.

per page
 • 89,50 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 40x40 cm KOLOR: granatowy, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE...

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 40x60 cm KOLOR: granatowy, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE...

  W magazynie
 • 95,50 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA Z ŻOŁNIERZYKIEM WYMIARY: 40x40 cm KOLOR: czarny, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Możliwość zdjęcia poszewki. Poszewka zapinana jest na zamek przy szwie.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA Z ŻOŁNIERZYKAMI WYMIARY: 50x35 cm KOLOR: czerwony, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Możliwość zdjęcia poszewki. Poszewka zapinana jest na zamek przy szwie.

  W magazynie
 • 88,20 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 40x40 cm KOLOR: zielony, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 75,50 zł

  PODUSZKA Z NADRUKIEM WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: czerwony, zielony, biały WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: tworzywo sztuczne Możliwość zdjęcia poszewki. Poszewka zapinana jest na zamek przy szwie.

  W magazynie
 • 88,20 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA Z CHOINKAMI WYMIARY: 40x40 cm KOLOR: burgund, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Możliwość zdjęcia poszewki. Poszewka zapinana jest na zamek przy szwie.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: żółty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: granatowy WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: beżowy WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Wyprzedano
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: czarny, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 40x60 cm KOLOR: czarny, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 40x60 cm KOLOR: zielony, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 50,05 zł 71,50 zł -30%

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: zielony, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  Reduced price!
  W magazynie
 • 79,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 30x50 cm KOLOR: niebieski, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  W magazynie
 • 89,50 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: zielony, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 89,50 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: czarny, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 89,50 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: beżowy, złoty WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: welur Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni. Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE DEKORACJE.

  W magazynie
 • 50,05 zł 71,50 zł -30%

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: fioletowy WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: materiał Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Reduced price!
  W magazynie
 • 50,05 zł 71,50 zł -30%

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: szary WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: materiał Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Reduced price!
  W magazynie
 • 50,05 zł 71,50 zł -30%

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: granatowy WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny TWORZYWO: materiał Poduszka ma zdejmowaną poszewkę. Dostępna w różnych kolorach i wzorach. Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Reduced price!
  W magazynie
 • 53,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: morski WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Wyprzedano
 • 51,10 zł 73,00 zł -30%

  PODUSZKA DEKORACYJNA: WYMIARY: 45x45 cm KOLOR: morski, złoty pasek WYPEŁNIENIE: puch syntetyczny Poduszka idealna na każdą okazję: dzień mamy, imieniny czy urodziny, do salonu i sypialni.

  Reduced price!
  W magazynie
 • 115,00 zł

  PODUSZKA DEKORACYJNA: * WYMIARY: 45x45 cm * MATERIAŁ: WYSOKOGATUNKOWY PLUSZ PLAMOODPORNY * WYPEŁNIENIE: PUCH SYNTETYCZNY * NA INNYCH AUKCJACH PODUSZKA DOSTĘPNA W RÓŻNYCH WZORACH I KOLORACH * IDEALNA NA KAŻDĄ OKAZJĘ: DZIEŃ MAMY, IMIENINY CZY URODZINY

  W magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 38 produktów