Trawy pampasowe Jest 10 produktów.

 • 40,90 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: 115 cm KOLOR: biały, zielony MATERIAŁ: tworzywo sztuczne Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Trawa idealna do dekoracji tarasu czy wnętrza domu. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych.

  W magazynie
 • 15,50 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: ok. 98 cm KOLOR: biały MATERIAŁ: tworzywo sztuczne JAKOŚĆ PREMIUM ***** Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE W RÓŻNYCH KOLORACH.

  W magazynie
 • 34,30 zł

  TRAWA DŁUGOŚĆ: 110 cm KOLOR: brązowy MATERIAŁ: tworzywo sztuczne Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Trawa idealna do dekoracji tarasu czy wnętrza domu.

  W magazynie
 • 28,50 zł

  GAŁĄZKA SZTUCZNA WYSOKOŚĆ: 95 cm TWORZYWO: tworzywo sztuczne KOLOR: odcienie różowego Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE INNE RODZAJE KWIATÓW SZTUCZNYCH

  W magazynie
 • 5,99 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: ok. 60 cm KOLOR: odcienie różu MATERIAŁ: tworzywo sztuczne JAKOŚĆ PREMIUM ***** Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE W RÓŻNYCH KOLORACH.

  Wyprzedano
 • 12,80 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: ok. 63cm KOLOR: odcienie pomarańczowego MATERIAŁ: naturalny Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory suszonych roślin

  W magazynie
 • 12,80 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: ok. 80 cm KOLOR: jasny róż, odcienie różu MATERIAŁ: tworzywo sztuczne JAKOŚĆ PREMIUM ***** Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE W RÓŻNYCH KOLORACH.

  W magazynie
 • 27,70 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: 105 cm KOLOR: odcienie niebieskiego MATERIAŁ: naturalny Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Idealny do dekoracji tarasu czy wnętrza domu. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory suszonych roślin

  Wyprzedano
 • 8,90 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: ok. 63 cm KOLOR: ciemna zieleń MATERIAŁ: tworzywo sztuczne JAKOŚĆ PREMIUM ***** Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE W RÓŻNYCH KOLORACH.

  W magazynie
 • 6,20 zł

  TRAWA PAMPASOWA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: ok. 55 cm KOLOR: ciemna zieleń MATERIAŁ: tworzywo sztuczne Cena za jedną sztukę, tak jak na zdjęciu obok. Na pozostałych aukcjach dostępne inne wzory traw sztucznych. NA INNYCH AUKCJACH DOSTĘPNE W RÓŻNYCH KOLORACH.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów