KORA Jest 20 produktów.

per page
 • 10,90 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący OPAKOWANIE: 500 gr Cena za jedno opakowanie, tak jak na zdjęciu (500gr). PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 32,00 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY WYMIARY: DŁUGOŚĆ: 30 cm KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący Cena za jeden zestaw związany sznurkiem, tak jak na zdjęciu (400gr). PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 33,00 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY WYMIARY: DŁUGOŚĆ: 20 cm KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący Cena za jeden zestaw związany sznurkiem, tak jak na zdjęciu (4szt). PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 49,00 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący OPAKOWANIE: 500 gr (25 sztuk, wiązane po 3 laski cynamonu)  Cena za jedno opakowanie, tak jak na zdjęciu (500gr). PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 2,90 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY NA PIKU KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący Cena za jeden pik (3 szt razem związane). PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 1,90 zł

  CYNAMON DEKORACYJNY KOLOR: brązowy, naturalny kolor cynamonu MATERIAŁ: naturalny, pachnący OPAKOWANIE: 3 laski cynamonu Cena za jedną wiązkę 3 sztuk. PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA! CYNAMON DEKORACYJNY MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO RÓŻNEGO RODZAJU DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, STROIKÓW CZY NA CHOINKĘ.

  W magazynie
 • 142,50 zł

  KORA DEKORACYJNA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: 66 cm SZEROKOŚĆ: ok 15 cm WYSOKOŚĆ: ok 13 cm KOLOR: brązowy, zielony MATERIAŁ: drewno, tworzywo sztuczne Cena za sztukę, tak jak na zdjęciu.

  W magazynie
 • 44,50 zł

  KORA DEKORACYJNA WYMIARY: DŁUGOŚĆ: 29 cm SZEROKOŚĆ: ok 9 cm WYSOKOŚĆ: ok 8 cm KOLOR: brązowy, zielony MATERIAŁ: drewno, tworzywo sztuczne Cena za sztukę, tak jak na zdjęciu.

  W magazynie
Pokazuje 13 - 20 z 20 produktów